Kdo je to Chcimír ?

Je to další z mnoha dehonestujících nálepek pro lidi, kteří chtějí žít v klidu a míru, aniž by aktivně podporovali bojová úsilí. Tito lidé jsou pro mírová řešení neshod a konfliktů. Odmítají jakoukoliv podporu války, včetně dodávek zbraní, techniky, lidí či jejich výcvik.

Chtít mír se v České republice stalo nesprávným až špatným přáním po zahájení speciální vojenské operace na Ukrajině v r. 2022.

„Chcimír“ je součástí Encyklopedie dezolátů

aktualizováno 22. 1. 2024

Chcimír - jak to vidí Milan?

Jak z chcimírů vytvořit vlastizrádce?

Žijeme v absurdní době, dnes je ,,v pořádku“ přát smrt jiným lidem, ale je špatně chtít mír! Jak tomu došlo?           Následovně:   Naše vláda se inspirovala u svých německých přátel a jejich velkých politiků:

„Pokud chceš donutit lidi, aby souhlasili s válkou, musíš lidi, kteří jsou proti válce prezentovat jako zrádce národa“
-Hermann Göring

Hermann Göring byl významný člen nacistické strany a jeden z nejvyšších představitelů nacistického Německa během druhé světové války. Citát vznikl během Norimberských procesů při rozhovoru s Göringem, který vedl Gustave Gilbert. Gilbert byl americký vojenský psycholog, jehož úkolem bylo vyšetřovat nacistické válečné zločince.

Rozhovor je zaznamenán v Gilbertově knize Nuremberg Diary (Norimberský deník), a Göring vysvětluje, jak je možné přimět obyčejné lidi, aby podpořili válku:

„O samozřejmě, že lid chce mír. Proč by nějaký chudý farmář, nebo tovární dělník, nechtěl mír, aby mohl pěstovat své plodiny, nebo užívat výsledků své práce? To je samozřejmé. Ale koneckonců, vedou války vůdcové národů, ne lidé. A vůdcové jsou lidem lhostejní. Je to vždy jednoduché. Stačí říct lidem, že jsou napadeni, a odsuzovat pacifisty za nedostatek patriotismu a ohrožení země. Tato metoda funguje ve všech zemích.“

Je to celé ne ruby že? Ano celé to stojí na Luciferském převrácení, které bude brzy další z hesel.

A tak jsme dostali další nálepku / medaili do kolekce.
A na tuhle jsme obzvláště hrdí.
Žij a nech žít.

Jedna u nás z nejznámějších tibetských budhistických manter: Śubhamastu sarvajagatām tedy

Ať jsou všechny bytosti šťastny.

Hrozné přání že?

Chcimír - co na to říká Michal?

Mělo by být s podivem, kolik lidí touží po válce, jakési pomstě, kolik nenávisti se v lidech probouzí manipulacemi a strachem.

Abych to upřesnil – oni netouží po válce tady, ale podporují válku někde jinde. Jak blázni posílali peníze na zbraně na Ukrajinu, pořádali sbírky na nákupy munice, bojových vozidel. jako když se zabíjení odehrává kdesi daleko. Přitom fronta není o moc dál a v autě byste netrávili o tolik víc času, než při cestě na dovolenou k moři.

Vzdálenosti jsou přirozenou obranou vůči našemu zbláznění se. Vysvětlím: když hrozí bezrostřední nebezpečí a ohrožení na životě člověku přímo, aktivuje se v mozku režim přežití. Když se odehraje tragédie někomu vám blízkému, velmi se vás to týká a probouzejí se velmi hluboké emoce. Čím dál se to odehrává, schopnost empatie klesá. Vždyť si představte, pokud bychom si do sebe vztahovali všechnu bolest světa, zešíleli bychom.

Podpora jakékoliv války nejenom že odporuje Základní listině práv a svobod člověka, odporuje i naší Ústavě a je protizákonná. Nezáleží na tom, zda jste Franta z Horní Dolní, který přispěl pětikorunou nebo šéf podniku s mezinárodním přesahem, který založil takovou sbírku nebo politik, který rozhodl, že tam pošle zbraně naší armády nebo jen prohlašuje, že jsme ve válce, když nejsme. Ale to už jsme u práva a především SPRAVEDLNOSTI, která by měla být vykonávána spravedlivě.

Chcimír je oproti tomu člověk, který si tyto hrůzy uvědomuje. Uvědomuje si, že zbraně zabíjejí, nejsou tvořivé. Že poškozují zdraví, trhají končetiny, oči, ničí zemi, tráví vodu, zamořují půdu. Chcimír je někdo, kdo upřednosťnuje mírová jednání při řešení svárů. Chcimír je rádoby dehonestující nálepka. Nicméně záleží na nás, chcimírech, zda ji přijmeme s hrdostí nebo ji budeme brát jako urážku. Předpokládám, milí chcimírové, že vás může urazit jenom inteligentní člověk a ne nevědomý blb.

Chcimír je někdo, kdo nevyhovuje režimu, který rozkrádá republiku, podporuje válečnou mašinérii, těží z války jakoukoliv výhodu a prospěch.

Být Chcimír je normální a přirozené. Buď jako Chcimír. Buď Chcimírem.

Články označené „Chcimír“

Postupně přidáváme další články a informace. Chcete-li se podílet na rozvoji Encyklopedie dezolátů, napište nám.

Dezolátoviny e-mailem

Jste připraveni na vzestup vědomí a spojení českého národa s námi, dezoláty? Svobodnou cestu odvahy, laskavosti i naděje? Nenechte si ujít novinky a připojte se.

A teď se mrkněte do své e-mailové schránky a svůj e-mail potvrďte.

Pin It on Pinterest

Share This