Encyklopedie dezolátů

Slovník pojmů dezolátů na drátě. Cokoliv chceme rozebírat více do hloubky a popisovat, objevíte v této naší encyklopedii.

Encyklopedii postupně rozšiřujeme o vysvětlení dalších a dalších pojmů, které zároveň komentujeme a vysvětlujeme. Chcete-li přispět vašimi postřehy, pošlete nám je e-mailem.

aktualizováno 21. 1. 2024

Encyklopedie dezolátů na drátě - jak to vidí Milan?

Chtěli jsme jednou pro vždy mít napsané významy slov a slovních spojení tak, jak je vnímáme my a tak jak jsou ve své podstatě. Očistit je od všech nánosů, nálepek a nečistot. Vrátit původní významy. Hledat a odhalovat pravdu pod povrchem věcí. Demaskovat dehonestující termíny mainstreamu.

Encyklopedie dezolátů na drátě - co na to říká Michal?

Už jsme tak nějak měli plné zuby překrucování významů slov. Používání slov v médiích naruby. Rozhodli jsme se tedy vytvořit encyklopedii, kde budou slova jako ve slovníku popsána jejich významy tak, jak je v této médii pokřivené době, vidíme my. Díky Milane za prvotní nápad.

Dezolátoviny e-mailem

Jste připraveni na vzestup vědomí a spojení českého národa s námi, dezoláty? Svobodnou cestu odvahy, laskavosti i naděje? Nenechte si ujít novinky a připojte se.

A teď se mrkněte do své e-mailové schránky a svůj e-mail potvrďte.

Pin It on Pinterest

Share This