Blog na drátě

Naše poslání: probouzet společnost, zvedat vědomí lidí a českého moudrého (přesto utlačovaného a zbídačeného) národa. Spojovat nás, hledat cesty k funkčnímu společenskému zřízení svobodných vědomých lidí. Otevírat témata, která jsou ve společnosti mnohdy až tabuizována. Diskutovat s vámi. Probouzet odvahu jednotlivců v převzetí osobní zodpovědnosti a moci nad svými životy.

Pro naplnění poslání diskutujeme na Clubhouse, záznamy poté publikujeme jako podcast dezoláti na drátě. Tento blog zjednodušuje hledání obsahu, doplňuje myšlenky z diskuzí, sjednocuje informace do Encyklopedie dezolátů na drátě, což je vysvětlující wiki znalostní informační báze.

Podcast #2024/5: Spoofing – zneužívání telefonních čísel k podvodům

Věděli jste, že i vaše telefonní číslo může někde někdo zneužívat k podvodům a vydávat se za vás? Máte pocit, že telefoní číslo je pouze vaše? Byli jste si jisti, že i když máte svůj telefon vždy při sobě, tak nikdo naše číslo nemůže používat? Vyvedeme vás z omylu a mylného předpokladu…

skřivani u mikrofonu

Dezolátoviny e-mailem

Jste připraveni na vzestup vědomí a spojení českého národa s námi, dezoláty? Svobodnou cestu odvahy, laskavosti i naděje? Nenechte si ujít novinky a připojte se.

A teď se mrkněte do své e-mailové schránky a svůj e-mail potvrďte.

Pin It on Pinterest

Share This