Kdo je to Dezolát ?

Označení člověka, který poukazuje na kroky vlády, poslanců a senátorů, jež vedou k rozkladu a destrukci státu. Poukazuje na ty, kteří svými rozhodnutími, zákony a nařízeními uvádějí vlast do dezolátního stavu.

Je to paradox způsobený nálepkováním, mainstreamovou mediální manipulací a překrucováním významu slov. Neboť ti, kteří zemi do tohoto stavu dostávají označují slovem dezolát ty, kteří tyto kroky odmítají a dokonce na takové dezolátní kroky upozorňují. Jako když zloděj křičí „chyťte zloděje“.

S tímto nálepkováním poprvé vystoupil v „českých“ médiích v médiích Vít Rakušan (t.č. ministr vnitra) po jedné z prvních protivládních demonstrací v roce 2022.

„Dezolát“ je součástí Encyklopedie dezolátů

aktualizováno 21. 1. 2024

Dezolát - jak to vidí Milan?

Dezolát je novodobá nálepka pro člověka, kterému záleží na jeho životě, jeho rodině, jeho rodu a jeho národu a území, které které zdědil po svých předcích a zanechá svým potomkům.

Za dezoláty jsou dnes označováni lidé mající opačný názor než vláda a její věrní. Touto nálepkou byli označeni lidé, kteří se sešli na protivládní demonstraci na Václavském náměstí v Praze a to samotným členem vlády Vítem Rakušanem, toho času ministrem vnitra.

Z čehož přímo čiší nulová sounáležitost vlády, která nemá empatii a neslouží lidu, ale skrytým loutkovodičům na úkor prostého lidu.

Na vzniku této nálepky má zásadní podíl luciferské převrácení naruby ze světla na temnotu a naopak.

Je smutné a paradoxní, že ti kteří jsou postaveni nejvýše a placení za to aby sloužili lidu, mají k lidu nejdále a vytváří politiku na úkor tohoto lidu.

Z tohoto úhlu pohledu můžeme tyto funkcionáře označit za velké národní buditele. Protože kdo se neprobudí za jejich destrukční vlády, tak už se asi neprobere nikdy.

V zahraničí mají vlastní nálepky pro lidi s podobnými hodnotami.

Německá nálepka pro německé vlastence querdenker což je o poznání slušnější nálepka než u nás. Vychází ze slova querdenk, což znamená myslet příčně, originálně, jedinečně. Něco jako český kverulant, což je člověk, který si stěžuje na stávající neutěšený stav a ptá se na pravdu, o které se ve slušné společnosti nemluví a kterou se nedozvídá v mainstreamových médiích, protože je na blacklistu a proto hledá jinde na alternativě.

Dezolát je označení, které se používá teď v období války neválky na Ukrajině. Dezolát je vlastně těsný předchůdce nálepky chcimír a proruský šváb.

Chronologicky jsme předtím měli jiné nálepky např. antivaxer, ačkoliv všichni máme skoro kompletní dávku očkování kromě MRNA genové terapie. Ještě dříve nálepka antirouškař, konspirátor apod.

Na Ukrajině jsou aktuální nálepky: ватник, вата (odvozeno od prošívané vatou vycpané bundy, kterou nosili rudoarmějci ve 2. světové válce), колорад (od mandelinky – ruský колорадский жук kvůli podobě barev jako u stuhy svatého Jiří), даунбасянин (od Donbas + Down).

Dezolát - co na to říká Michal?

Dezolát je nálepka, kterou jsme však hrdě přijali. Je pro nás být čest označováni jako dezoláti. Mnoho dalších lidí označených touto nálepkou se také hrdě hlásí. Jsou to vesměs lidé vědomí, schopní, otevření. Říkají věci na rovinu a rozhodně jim záleží na naší vlasti.

Místo, aby demonstranty kdokoliv z poslanců a vládních činitelů navštívil a promluvil s nimi, onálepkovali je v médiích. Zcela ignorovali důvody, proč se na Václaváku sešlo sto tisíc lidí s českými vlajkami. Média navíc tyto události zesměšňovala. Česká televize ignorovala.

Lidé se na demonstraci sešli proto, aby konečně naše vláda (nejlépe placení úředníci v Evropě, navíc z našich daní a kapes) konečně začali pracovat, přestali řešit chyby v komunikaci a začali konečně dělat smysluplné kroky, které povedou k růstu ekonomiky, soudržnosti a dobrému životu v naší zemi. Tedy přesný opak toho, co stále dělá vládnoucí elita (poznámka: stav popisován dne 19.1.2024).

Demonstranti velmi rychle pochopili, že zvoleni vládci nedodržují sliby, které dali před volbami a že se prolhali k moci.

Zatímco na demonstraci byly zastoupeny různé profese, věkové kategorie, studenti i důchodci, podnikatelé i zaměstnanci, mainstreamová média velmi ochotně hodila všechny do jednoho pytle, odsoudila a označila tyto lidi nálepkami s podprahovými názvy.

Z logiky věci vyplývá chybné označení takových lidí. Když je něco dezolátní, je to stav situace či věci obvykle nepoužitelné či nesplňující původní funkci či stav, neboť je v rozkladu.

Dezolát se však začal hojně používat jako nálepka pro vlastence – člověka, kterému záleží na jeho životě, jeho rodině, jeho rodu, národu a vlasti.

Články označené „Dezolát“

Postupně přidáváme další články a informace. Chcete-li se podílet na rozvoji Encyklopedie dezolátů, napište nám.

Dezolátoviny e-mailem

Jste připraveni na vzestup vědomí a spojení českého národa s námi, dezoláty? Svobodnou cestu odvahy, laskavosti i naděje? Nenechte si ujít novinky a připojte se.

A teď se mrkněte do své e-mailové schránky a svůj e-mail potvrďte.

Pin It on Pinterest

Share This